हेटौंडा–गजल मञ्च मकववानपुरले हरेक महिनाको पहिलो शनिबार आयोजना गर्दै आइरहेको गजल यात्राको एक सय ७५ औं शृङ्खला सम्पन्न भएको छ । मञ्चका उपाध्यक्ष सीएम रिमालको अध्यक्षतामा शनिबार भएको कार्यक्रममा गीतकार÷गजलकार तुलसी घिमिरेको प्रमुख आतिथ्यता रहेको थियो ।

कार्यक्रममा एक दजनभन्दा बढी गजलकारले आफ्नो गजल बाचनका साथै गाएर सुनाएका थिए । कार्यक्रममा चितवनका गजलकार चेतनाथ रुवाली, झरना साहित्यिक परिवारका अध्यक्ष दीपक गौतम, सिस्नुपानी नेपाल मकवानपुरका अध्यक्ष गणेशकुमार पौडेल, मातृभूमि साहित्य समाज मकवानपुरका अध्यक्ष माधव पोखरेल, गजलकार पुरुषोत्तम आचार्य, किसन पौडेल, सुन्दर कार्की, हरिप्रसाद पौड्याल, साहित्य संगम मकवानपुरका सचिव डिबी वर्तौला, मञ्चका सचिव केशव समर्पण, नवसर्जक साहित्य चौतारीकी अध्यक्ष प्रसन्ना चौलागाई, सचिव समर्पण न्यौपाने, सहसचिव रचना भण्डारीलगायतले गजल बाचन गरेका थिए ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here