हेटौंडा- हेटौंडा-७ न्युरेनी चिसापानीमा रहेको पशुपतिनाथ मन्दिरमा शिवपुराण ज्ञान यज्ञ हुने भएको छ। जेठ ११ गते बिहीबारबाट जेठ २१ गते सम्म शिवपुराण ज्ञान यज्ञ हुने भएको हो ।

प्रमुख कथावाचक मनिष शरण खनाल र उप वाचक जिब्राज बख्रेलको मुखारबिंदुबाट शिवपुराण कथा वाचन र संगितमय भजन कीर्तन  हुने मन्दिर संरक्षण समिति तथा शिवपुराण ज्ञान यज्ञ मूल सामारोह समिति संयोजक कृष्ण प्रसाद घिमिरेले बताएका छन् ।

मन्दिर क्षेत्रलाइ धार्मिक एवं पर्यटकीय क्षेत्रको रुपमा विकास गर्न शिवपुराण ज्ञान यज्ञको आयोजना गरिएको घिमिरेले बताएका छन् । जेठ ११ गते विहान कलश यात्रा, १२ गते नृत्य पूजा, हवन, कथावाचक, १२ गतेबाट २१ गते सम्म कथावाचक, २० गते शिवलिंगमा १ हजार बेल पुष्प अर्पण, २१ गते सामूहिक व्रतबन्ध कार्यक्रम रहेको घिमिरेले बताएका छन् । मकवानपुरगढी वडा नम्बर ३ र हेटौडा-७ को सामानामा अवस्थित यस मन्दिर क्षेत्रमा हाल पर्यटनलाई प्रवर्द्धनका लागि मनकामना मन्दिर जान सिँढीको निर्माण भइरहेको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here