पटनाको सिटी चोक थाना क्षेत्रमा एक लुटेरी दुलहीको घटना सार्वजनिक भएको छ । यहाँ भर्खर घर भित्र्याइएकी दुलहीले मध्यरातको सन्नाटाको फाइदा उठाउँदै आफ्नो पोइलीबाट गहना र नगदसमेत लिएर फरार भएकी छन् । घटनापछि पाइली पक्षले दुलहीविरुद्ध प्रहरीमा उजुरी दिएका छन् । यो हर्कतमा प्रहरीले दुलहीविरुद्ध उजुरी दर्ता गर्दै कारबाही प्रक्रिया अघि बढाएको छ । साथै प्रहरीले पूरै घटनाका बारेमा छानबिन पनि थालेको छ ।

रिपोर्टअनुसार चौक थाना क्षेत्रको मंगल तालावको पास रहँदै आएका राजेशले आफ्नो छोरा सुदीरकुमारको विवाह बेगुसरायमा रहँदै आएका सञ्जय राउतकी छोरी मोनीकुमारीको साथ गरगराएका थिए । विवाहपछि सुधीर र मोनी एक अर्काको साथमा रहँदै आएका थिए । तर, सोमबार राति दुलहीले आफ्ना पति र सासू ससुरा सुतेको मौकामा गहना, रुपैयाँ र अन्य मूल्यवान समाग्रीसहित पाँच लाख रुपैयाँ लिएर फरार भएकी हुन् । प्रहरीले अहिले पीडित परिवारको बयानका आधारमा कारबाही प्रक्रिया अघि बढाएको छ ।

एसआइ सिद्धेश्वर पासवानले भने, परिवारलाई छाडेर सुधीरकी नयाँ दुलही मोनी देवीले राति २ बजेतिर भागेकी हुन् । परिवारले लिखित उजुरी दिएका छन् । हामीले हाम्रो प्रक्रिया अघि बढाएका छौं ।’ मध्यरातमा गरगहनासहित भागेपछि सुधीरका परिवार तनावमा छन् ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here