चलचित्र महाजात्रा: राजनीतिक नेतृत्वले भत्काएका सपना

हेटौंडा – चलचित्र ‘महाजात्रा’ हेटौडाका दर्शकहरुले मन पराएका छन् । आजबाट प्रदर्शनमा आएको चलचित्र ‘ महाजात्रा´ पहिलो शो हेर्न पुगेकाका दर्शकहरुले चलचित्र औधी मन पराएका छन् । चलचित्रले मनोरञ्जन दिनुको साथै सन्देश समेत प्रवाह गरेको छ।हेटौंडा -४ स्थित नारायणी मलमा रहेको एनएस सिनेमा हलमा पहिलो शो हेर्न संचारकर्मीहरुलाई समेत निमन्त्रणा गरिएको थियो ।

प्रदीप भट्टराईको लेखन तथा निर्देशनमा तयार भएको यो चलचित्रले दर्शकलाई नेपाली चलचित्र प्रती उत्साहित गराएको छ। चलचित्रले पैसाको व्यवस्थापन कसरी गर्न सकिन्छ भन्ने सन्देश दिनुको साथै गलत कामबाट आउने समस्या र समाधान बारे चलचित्र मार्फत देखाउन खोजिएको छ।
राजनीतिक दलहरूले आफ्नो प्रयोजनका लागि भविष्य बोकेका युवाहरुको सपना कसरी भत्काइदिन्छन भन्ने कुरा चलचित्रले देखाएको छ ।आपतकालीन रुपमा आइपर्ने पैसा व्यवस्थापन गर्न र पैसाको कारण आइपर्ने समस्यालाई चलचित्र मार्फत सहज तरिकाले प्रस्तुत गरिएको छ ।  

हरिवंश आचार्य संगै अभिनय गर्ने कलाकार विपिन कार्की, रविन्द्र झा, रविन्द्र सिंह बानियाँ, वर्षा राउत, राजाराम पौडेल, दिव्य देव, लगायतका कलाकारको अभिनयले चलचित्रलाई उत्कृष्ट बनाउन सफल भएको छ । जित बहादुर रुवाली एसोसियट निर्देशक रहेको चलचित्रमा पुरुषोत्तम प्रधानको छायाँकन, कुमार महर्जनको द्वन्द्व निर्देशन, कविराज गहतराजको नृत्य निर्देशन तथा आशिष अविरलको संगीत छ ।
दर्शकहरुले चलचित्र हेरिरहदा समय वितेको पत्तै नपाएको बताएका छन् । चलचित्र हेर्न आएका सम्पुर्ण शदर्शकहरुले चलचित्रको विषयवस्तु, प्राविधिक पक्ष, कलाकारको अभिनय र सन्देशको खुलेर तारिफ गरेका छन् ।

केही प्रतिक्रिया छ कि ?
यो समाचार पढेर कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

सम्बन्धित समाचार

अध्यादेश जारी गर्न राष्ट्रपतिसमक्ष सिफारिस गर्ने निर्णय

अध्यादेश जारी गर्न राष्ट्रपतिसमक्ष सिफारिस गर्ने निर्णय

सरकारले लगानी सहजीकरण सम्बन्धी केही नेपाल ऐनलाई संशोधन गर्न बनेको अध्यादेश जारी गर्न राष्ट्रपतिसमक्ष सिफारिस गर्ने निर्णय गरेको छ । सोमबार सिंहदरबारमा बसेको प्रधानमन्त्री तथा मन्त्रिपरिषद्को बैठकल...